Премахни рекламата
Форум   Новини oт екипа на Djagi.com   Промени в белот

Промени в белот

ЦАР 20 януари 2021

Уважаеми потребители,

Наш приоритет е да се съобразяваме с Вашите желания. Екипът на djagi.bg ще прави промени, с които се надяваме да направим платформата едно по-добро място за игра.

Промени в белот:

1. Добавихме възможност да виждате победите и загубите на играчите, преди да влезете в масата. Можете да го правите като си сложите мишката върху играч.
Ето и пример - http://prntscr.com/xacg2v

2. Намалихме времето, което всеки играч има за ход. Така се надяваме да избегнем излишно чакане и губене на време

3. Променихме времето за излизане от игра на 10 секунди

Коментирайте и давайте Вашите отзиви и предложения

Екипът на djagi.com Ви пожелава приятни емоции!


Виж по-стари
Rosen.Mi 24 януари 2021

Идеята опция свали картите може да я предложи само играч който пада на нула.
По-добре би било за него да се въведе опция откажи се хвърли картите.

gini 25 януари 2021

ПРОМЕНИТЕ НЕ МИ ХАРЕСВАТ. ПОБЕДИ ИЛИ ЗАГУБИ СЕ ВИЖДАТ И ПРЕДИ САМАТА ИГРА И ТАКА ИМАШЕ ВЪЗМОЖНОСТ ДА НАПРАВИШ ИЗБОР. НЕ МОЖЕ ДА МЕ ЗАДЪЛЖАВАТЕ ДА ИГРАЯ С КОГОТО МИ НАРЕДИТЕ, ИСКАМ ПРАВО НА ИЗБОР. ЩЕ КАЖЕТЕ , ЧЕ ГО ИМАМ. ДА , АМА НЕ . ДОКАТО ПРОВЕРИШ РЕЙТА МУ, ИГРАТА ЗАПОЧВА. ДА НЕ ГОВОРИМ ЗА СЪРВЪРА- НЕСПРАВЕДЛИВО ПОДРЕЖДАНЕ НА КАРТИ САМО ЗА ЕДНАТА СТРАНА И ТОВА ТЕ ПРАВИ ПРОСТАК, КОЙТО ГЛЕДА КАК СИ ПОДАВАТ КАРТИ И ПЕЧЕЛЯТ. ЗА КАКВО Е НАШЕТО ПРИСЪСТВИЕ, ДА ПОДАВАТ КАРТИ НА ПРОТИВНИКА МОГАТ И РОБОТИТЕ. НАПРАВЕТЕ ИГРАТА СПРАВЕДЛИВА, ТАКА ЧЕ ДА ИЗПИТВАШ УДОВОЛСТВИЕ ОТ УМЕНИЕТО ДА СИ ПОДРЕДИШ ИГРАТА ТАКА, ЧЕ ДА СЕ ЧУВСТВАШ УДОВЛЕТВОРЕН ДА ИЗЛЕЗЕШ ОТ ЗАТРУДНЕНИЕТО, АКО ГО ИМА.

djakoto 25 януари 2021

gini,
преди да влезете на маса за белот може да видите рейтинга на потребителя и да прецените желаете ли да играете с него.
https://prikachi.net/image/XZqd3
Бихте ли била така любезна следващия път да не пишете с големи букви. Благодаря!
Екипът на djagi.com Ви пожелава приятна игра!

-3apA- 25 януари 2021

Направете да могат да се виждат резултатите в момента на масата. Това също ще помага, защото човек ще преценя дали да чака да свършат и да влезе на тяхната маса или да прави нова.
Също така може да се направи на живо да се гледа играта с закрити карти, така де да не виждаме картите на противниците за да се избегнат подсказванията. Реално погледнато и така може да се следи дали има некоректна игра от играчите или са чисти.

-Black-Swan- 25 януари 2021

alkoxoliziraniq, бихте ли уточнили какво значи да се гледа играта със закрити карти?Не може хем да следите играта ,хем картите да са закрити?

milenadm 25 януари 2021

Предполагам,че alkoxoliziraniq има предвид да се виждат разиграванията,но не и картите на играчите.Аз съм против това да има кибици,според мен ще има хора които ще влизат по масите само да се заяждат и пречат.А ако са отворени картите ще има хора с по два ника и ще играят с 32 карти.

-3apA- 25 януари 2021

Точно - да не виждаме на какво анонсират. Но да виждаме как се разиграват игрите.
А относно кибиците - чата може да е само за играчите от масата. Тоест само 4 човека да могат да чатят.

IuliynW 30 януари 2021

Защо променихте възможността да се избира партньор.По този начин се задължаваш да играеш с партньор на когото не е ясна играта.

Борис 30 януари 2021

Предлагам опцията :Покани противник :

diko47 04 февруари 2021

Защо не направите като си на първо място в турнир да ти се вдига реитинга

Трябва да си логнат за да можеш да публикуваш
  Всички категории: 22 Теми: 800 Мнения: 21068
Премахни рекламата